• Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Прозорци

Ре: Прозорци 07 Сеп 2012 11:29 #212569

 • bale
 • bale's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
Dolphin wrote:
jas pak so Gealan , neznam kolku komorni se nasite ,mislam deka se so roto okov , ama najisplatliva investicija ni se
ziveeme na glavna ulica kaj sto pominuvaat avtobusi , kamioni , motorcinja i sto uste ne , ama koga e se zatvoreno ne se slusa ama bas nisto
sum imala prilika da sporedam so drugi prozorci i veruvaj mi vrska nema
ke ti pisam broj vo pp ako sakas
а која фирма ви ги монтираше? Многу би ми помогнало ако ми дадете контакт од нив. Ви благодарам..
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прозорци 07 Сеп 2012 18:59 #212633

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
pobaraj na zlatna kniga golden haus ,ima edna firma vo vizbegovo kaj prima mebel nekade ,rabotat so gealan
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прозорци 13 Дек 2013 16:20 #247367

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Ние есенва ставивме, од Софиком пласт, и сме сега за сега многу задоволни. ПВЦ прозори, 4 сезонско.

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прозорци 02 Дек 2016 09:55 #255418

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7935
 • Thank you received: 5654
 • Карма: 121
imame problem so kondenzacija na prozorite. stanov e nov odnosno prozorite ne gi stavavme sami, tuku se vselivme, taka sto ne znam ni koj ni kako gi pravel.
dali i kako moze da se resi problemot?
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прозорци 02 Дек 2016 13:37 #255419

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Aj cestito :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Прозорци 08 Дек 2016 17:34 #255421

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7935
 • Thank you received: 5654
 • Карма: 121
:D ja vikam sea neso korisno si pisala, ti....
fala za cestitkata pa da se castime
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прозорци 16 Дек 2016 19:58 #255423

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
:cestitki: i od mene
Ke si otvorish u nekoj kosh Na kipanje , drugo ne znam
Ako otkri nekoj drug nacin , pisi Big sister ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Прозорци 21 Фев 2017 22:32 #255430

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Ima edni absorberi na vlaga , vo CM sum gi videla pred Ramstor gi prodavaa na pult
Ako nekoj procita shto koristi , spodelete iskustvo
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.