ТЕМА: Новогодишна акција - предлози

Новогодишна акција - предлози 29 Окт 2019 07:24 #255467

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7935
  • Thank you received: 5654
  • Карма: 121
За два месеца е Нова година. И секогаш од порталот сме тргнувале со некои интересни акции, па затоа ми текна дека и сега можеме да се договориме да помогнеме некаде со нешто.
Има многу акции кои се организираат низ градов за НГ, ама ајде и ние некаде да помогнеме. Дали е за семејство, деца, поединец, установа, не е важно.
Важно да е во духот на дарувањето.

Предлози!!!!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.